Začínáme s fotografií

Od kurzu to budou již 4 roky, ale zážitek to byl úžasný. Od pana Juráka jsem hltal každé slovo. Pro mne jako nováčka ve světě zrcadlovek to byl obrovský přínos a posun. Znalosti a tipy z tohoto kurzu používám při každém focení. Tento kurz by měl absolvovat každý, kdo si zrcadlovku koupil pro její možnosti a schopnost

Začínáme fotografovat v ZOO

SUPER! Naprosto SUPER! Filip Barták je úžasný školitel-umí zaujmout, vysvětlit, pomoci. Před každým focením nám vysvětlil co a jak. Pak nás zkontroloval, vysvětli, proč se to nepovedlo. A hned nás navedl na zlepšení. Jihlavská ZOO je perfektní prostředí pro tento kurz. Kurz mohu jedině doporučit.

Začínáme fotografovat architekturu

Sice je to od kurzu již dva roky, ale stále z něj čerpám. Michael Jurák nám na začátku vysvětli základy focení architektury. V průběhu procházky po úžasné lokaci Dolní Vítkovice se nám věnoval a dával tipy co a jak fotit. Kontroloval výsledek, pomáhal. Kurz mohu jen doporučit. Stojí to za to a lokace Ostrava je super.

Tomáš Juza Tomáš Juza
Na světě je mnoho fotografů, jen někteří se ovšem mohou pochlubit absolvováním některého z kurzů Nikon školy. Můžete k nim patřit i vy…
Kurzy