Noční krajina Velké Fatry

Kráľová studňa tak to bol doposiaľ najväčší zážitok. Najviac som si tam nabral skúseností a vedomostí od Šimona a aj Richarda. Jasné , že najväčšia vďaka patrí Drahomírovi za skvelú organizáciu a skvelý kurz. No poviem len toľko kto nezažil nevie , kto nezažil môže ľutovať. Toľko srandy, ale aj vážneho školenia bolo.

Róbert Rkmixsk Karabín Róbert Rkmixsk Karabín

Fotíme Barvám neutečeš

Zdravím všetkých. Čo sa týka kurzu Farbám neutečieš tak to bola sranda veľká a užili sme si zjavne všetci farby a ešte aj mierny dážď , ktorý nám zabezpečil ešte kopec väčšej zábavy. Ako vždy aj teraz Drahomír a aj Filip super a naučili ma ďalšie finty ako fotiť kvalitnejšie. A nemôžeme zabudnúť pochváliť aj Magdalénku

Róbert Rkmixsk Karabín Róbert Rkmixsk Karabín

Ovládání externích blesků Nikon

Prešlo niekoľko dní a prišiel deň D kedy sme sa opäť zišli skvelá partia ľudí a hlavne naši opäť skvelí školitelia Drahomír a Filip. Tentokrát sa nám venovali a mali trpezlivosť na tému blesky. Touto cestou im chcem poďakovať za ich profesionálny prístup a za trpezlivosť ktorú s nami mali. VEĽKÉ ĎAKUJEM

Róbert Rkmixsk Karabín Róbert Rkmixsk Karabín

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Ďakujem ešte raz za dnešné školenie.Lektori boli vynikajúci a profesionálni. Naučili ma nové finty a ukázali čo ešte sa dá zlepšiť pri fotení. Teším sa na ďalšie školenie .

Róbert Rkmixsk Karabín Róbert Rkmixsk Karabín
Na světě je mnoho fotografů, jen někteří se ovšem mohou pochlubit absolvováním některého z kurzů Nikon školy. Můžete k nim patřit i vy…
Kurzy