Základy portrétní fotografie

Po základech jsem si vybral další kurz právě portréty. Opět veliká spokojenost s panem Filipem Bartákem, který výborně vystihl celou podstatu focení portrétů. Během celého kurzu byla možnost zapůjčení fototechniky přímo od Nikonu. Celému týmu Nikon školy děkuji za vydařený kurz a mohu ho jedině doporučit! :-)

Jan Mohyla

Začínáme s fotografií

Se základním kurzem naprostá spokojenost. Pan Filip Barták nám vysvětlil všechny důležité věci ohledně fotografování, které jsme poté mohli vyzkoušet i v praxi. Přístup lektora byl výborný! Všechno bylo důkladně a srozumitelně vysvětleno a na případné dotazy jsem vždy dostal odpověd. Náplň kurzu byla pestrá a zajímavá.

Jan Mohyla
Na světě je mnoho fotografů, jen někteří se ovšem mohou pochlubit absolvováním některého z kurzů Nikon školy. Můžete k nim patřit i vy…
Kurzy