Dárkové poukazy Nikon školy

Udělejte radost svým blízkým a překvapte je dárkovým poukazem na workshop Nikon školy. Na výběr máte široké portfolio základních i pokročilejších tématických kurzů. Nikon škola není jenom teorie od odborníků z Nikonu, jsou to i zážitky z praktického fotografování na zajímavých místech, přátelská atmosféra a garance skvěle zorganizované akce. Poukaz

Hlavní výhody

• Široké portfolio kurzů
  • Individuální přístup
  • Bezplatné zapůjčení techniky
  • Lokality po celé ČR a SR
  • Lektoři jsou odborníci na Nikon a profesionální fotografové
  • Jediné originální kurzy Nikon

Druhy dárkových poukazů

Zakupte ihned dárkový poukaz na konkrétní termín vybraného kurzu nebo poukaz v určité hodnotě a nechte obdarovaného si zvolit kurz dle libosti. Pokud jste si nevybrali termín kurzu, napište nám a můžete darovat poukaz na libovolný termín vybraného kurzu.

• Dárkový poukaz zakoupený online na konkrétní termín vybraného kurzu
  • Dárkový poukaz zakoupený online na hodnotu 1 490 Kč (59 €), 1 890 Kč (75 €), 2 990 Kč (119 €), 3 490 Kč (137 €), 3 990 Kč (158 €), 4 490 Kč (180 €) nebo 4 990 Kč (200 €)
  • Dárkový poukaz na libovolný termín vybraného kurzu podle objednávky emailem

Kde si mohu zakoupit dárkový poukaz a jaké nabízíte?

Pokud chcete udělat radost svým blízkým a obdarovat je dárkovým poukazem na workshop Nikon školy, nabízíme vám několik variant.

Na stránkách Nikon školy jsou rozmístěny tlačítka „Koupit dárkový poukaz“. Pokud nechcete hledat, využijte tento odkaz.

Pokud nemáte vybrán termín kurzu, nebo ještě není termín zveřejněn, nabízíme vám možnost objednat si dárkový poukaz na libovolný fotokurz, kde termín si zvolí obdarovaný později podle jeho preferencí. Objednávka je jednoduchá, stačí nám napsat žádost na nikonskola.cz@nikon.com a uvést název vybraného workshopu, dodací adresu a fakturační údaje. Rádi vám s výběrem vhodného kurzu poradíme.

Jaká je platnost dárkových poukazů? Termín kurzu musí být do konce platnosti poukazu?

V případě dárkových poukazů s možností pozdějšího výběru termínu je platnost kódu na poukazech omezena na půl roku od objednání. Výběr kurzu je možný během doby platnosti poukazu, samotný termín kurzu může být i po termínu platnosti poukazu.

Jak se přihlásit na termín kurzu po obdržení dárkového poukazu?

Registraci na termín kurzu při hodnotových poukazech a poukazech s volitelným termínem konání provede obdarovaný na www.nikonskola.cz tlačítkem "Koupit" u vybraného termínu. V objednávkovém formuláři vyplní slevový kód z dárkového poukazu, který vynuluje cenu. Po dokončení objednávky je obdarovaný registrován na zvoleném termínu kurzu.

Skončila mi platnost poukazu, je možné jej refundovat?

Napište nám, prosím, svou žádost na e-mail nikonskola.cz@nikon.com.