Zpět

Dárkové poukazy Nikon školy

Udělejte radost svým blízkým a překvapte je dárkovým poukazem na workshop Nikon školy. Na výběr máte široké portfolio základních i pokročilejších tematických kurzů. Nikon škola není jenom teorie od odborníků z Nikonu, jsou to i zážitky z praktického fotografování na zajímavých místech, přátelská atmosféra a garance skvěle zorganizované akce. Poukaz

Hlavní výhody

  • Široké portfolio kurzů
  • Individuální přístup
  • Bezplatné zapůjčení techniky
  • Lokality po celé ČR a SR
  • Lektoři jsou odborníci na Nikon a profesionální fotografové
  • Jediné originální kurzy Nikon

Druhy dárkových poukazů

Zakupte ihned dárkový poukaz na konkrétní kurz nebo poukaz v konkrétní částce a nechte obdarovaného si zvolit kurz dle libosti. Pokud jste si nevybrali termín kurzu, napište nám a můžete darovat kurz na libovolný termín.

  • Dárkový poukaz zakoupený online na konkrétní termín vybraného kurzu
  • Dárkový poukaz zakoupený online na hodnotu 1 490 Kč (55 €), 2 990 Kč (110 €) nebo 3 990 Kč (158 €)
  • Dárkový poukaz na libovolný termín vybraného kurzu podle objednávky emailem

FAQ

Kde si mohu zakoupit dárkový poukaz a jaké nabízíte?

Pokud chcete udělat radost svým blízkým a obdarovat je dárkovým poukazem na workshop Nikon školy, nabízíme vám několik variant.

Na stránce https://nikonskola.cz/kurzy naleznete pod nabídkou kurzů tlačítko "Koupit dárkový poukaz". Po příhlášení nebo registraci máte na výběr poukazy v hodnotě 1 490 Kč (55 €), 2 990 Kč (110 €) a 3 990 Kč (158 €), nebo dárkové poukazy na konkrétní kurz s výběrem termínu. Takto objednané poukazy vám přijdou po zaplacení emailem v podobě PDF souboru, který si můžete vytisknout.

Pokud nemáte vybrán termín kurzu, nebo ještě není termín zveřejněn, nabízíme vám možnost objednat si dárkový poukaz na libovolný fotokurz, kde termín si zvolí obdarovaný později podle jeho preferencí. Objednávka je jednoduchá, stačí nám napsat žádost na nikonskola.cz@nikon.com a uvést název vybraného workshopu, dodací adresu a fakturační údaje. Rádi vám s výběrem vhodného kurzu poradíme. Poukaz vám bude vytištěn přímo v Nikonu na ozdobný papír a zaslán poštou na uvedenou adresu dodání. Faktura pro platbu převodem bude zaslána na váš email.

Jak se přihlásit na termín kurzu po obdržení dárkového poukazu?

Registraci na termín kurzu při hodnotových poukazech a poukazech s volitelným termínem konání provede obdarovaný na www.nikonskola.cz tlačítkem "Koupit" u vybraného termínu. V objednávkovém formuláři vyplní slevový kód z dárkového poukazu, který vynuluje cenu. Po dokončení objednávky je obdarovaný registrován na zvoleném termínu kurzu.

Skončila mi platnost poukazu, je možné jej refundovat?

Napište nám, prosím, svou žádost na e-mail nikonskola@nikon.cz.

Zakupte poukaz

Koupit dárkový poukaz