Letní focení Velké Fatry

Kurz bol výborný, počasie trošku menej, ale dalo sa.

Ľubor Tomiš Ľubor Tomiš

Fotografujeme svatby profesionálně

Kurz bol ako vždy super.Aj počasie ako na objednávku.Veľká vďaka patrí Drahomírovi Červenákovi,jeho kolegyniam a kolegom,asistentkám a asistentom a školiteľom vrátane modeliek a modelov za ich odborný,priateľský a ľudský prístup.Ak bude v budúcnosti pokročilejší kurz,isto sa zúčastním,ak mi bude vyhovovať dátum.

Ľubor Tomiš Ľubor Tomiš

Začínáme s fotoaparáty Nikon

Výborný kurz, potvrdenie info, ktoré som mal. Príjemné prostredie, príjemný prístup. Jedna pripomienka - poprosil by som zlúčiť FB konto s mailovým (mailový ponechať). Ďakujem.

Ľubor Tomiš Ľubor Tomiš

Ovládání externích blesků Nikon

Maximálna spokojnosť - prakticky, odborne, príjemne, osobný prístup ku každému, ochota pomáhať. Čas uplynul príliš rýchlo, teším sa na ďalšie kurzy, ak budú k ďalším témam. (rovnako to platí aj na kurz "Začínáme se zrcadlovkou Nikon" z marca v BB - nakoľko sa mi nedá vyjadriť na vašej stránke - prihlásený cez FB).

Ľubor Tomiš Ľubor Tomiš

Začínáme fotografovat architekturu

Kurz v poriadku ako vždy, len ten čas bol neúprosný a ubehol ani sme sa nenazdali - jediná škoda toho počasia, že nevyšlo, ale to je vo vyššej moci.

Ľubor Tomiš Ľubor Tomiš

Noční krajina Velké Fatry

Super pobyt aj napriek vrtochom počasia. Spolok závislých na fotení sa opäť zišiel v dobrej zostave :-) . Osobne som si dobre oddýchol, mimo civilizácie sa dobre vyčistí hlava. Držím palce lektorom a organizátorom do budúcnosti a teším sa na ďalšie spoločné stretnutia.

Ľubor Tomiš Ľubor Tomiš

Fotíme Barvám neutečeš

Ako vždy príjemný prístup, ochota, partia dobrých ľudí. Jediné čo nevyšlo bol ten lejak a pokazený objektív, ale to sa kvality kurzu netýka. Teším sa na ďalšie stretnutie. Fotky pre Vaše potreby na: https://www.zonerama.com/Link/Album/1675042 (2016-06-03_NIKON-SKOLA-farbam_neutecies) - škoda pokazeného objektívu.

Ľubor Tomiš Ľubor Tomiš
Na světě je mnoho fotografů, jen někteří se ovšem mohou pochlubit absolvováním některého z kurzů Nikon školy. Můžete k nim patřit i vy…
Kurzy