Noční krajina Velké Fatry

Títo chlapci Vám ukážu, že vedia hviezdiť aj keď si myslíte, že hviezdy na oblohe nevidieť. Tento kurz Vás presvedčí, že na hviezdy už bez foťáku nepôjdete. Okrem toho, že zažijete výbornú partiu, zistíte, že výborné podmienky nie sú len otázkou počasia. Dokonalé vyčistenie hlavy a nudiť sa tu nestihnete. Veľa šťastia.

Milena Mrazkova Milena Mrazkova

Začínáme s fotografií

Rada by som sa poďakovala všetkým, čo kurzy pre amatérov podporili. Stretla som sa s profesionálmi, ktorí mi konečne jasne povedali, čo je potrebné vedieť a čím sa netreba trápiť. Zároveň bolo vidieť,že ovládajú oveľa viac. Doporučujem všetkým, čo nevedia, čím začať a chcú mať radosť z fota. Veľa šťastia celému tímu.

Milena Mrazkova Milena Mrazkova

Ovládání externích blesků Nikon

Filip je majster bleskov pre všetky žánre. A ukáže Vám, že blesk je oveľa viac ako len svetlo. Na svoje si prídu aj tí, čo o bleskoch vedia viac, on ich má stále čím prekvapiť a obohatiť výklad. No a ako vidíte išla som na blesky a fotila som si to, čo mám najradšej. Praktická časť je plná experimentovania so svetlom.

Milena Mrazkova Milena Mrazkova
Na světě je mnoho fotografů, jen někteří se ovšem mohou pochlubit absolvováním některého z kurzů Nikon školy. Můžete k nim patřit i vy…
Kurzy