Stáváme se Nikon Europe BV. Dovolujeme si Vás informovat, že došlo ke změně struktury našeho právního subjektu. Tyto změny žádným způsobem neovlivní služby, které v současnosti nabízíme. DALŠÍ INFORMACE.

Fotíme Barvám neutečeš

JUST A COLOURFUL DAY...skvelý a farebný deň. Zázemie Nikonu opäť na profesionálnej úrovni. Atmosféra v kolektíve super. Veľmi sa mi páčilo. Ďakujem a teším sa na ďalšie kurzy v Banskej Bystrici.

Janka Šípka Šípková Janka Šípka Šípková

Začínáme s fotoaparáty Nikon

JUST A PERFECT DAY....skvelý deň, skvelý kolektív, skvelá technika....tento kurz môžem len odporúčať...školiteľ Michael je úplne pohodový človek a má skvelý prístup k ľuďom i samotnému foteniu. Veľmi sa mi páčilo. Ďakujem.

Janka Šípka Šípková Janka Šípka Šípková
Na světě je mnoho fotografů, jen někteří se ovšem mohou pochlubit absolvováním některého z kurzů Nikon školy. Můžete k nim patřit i vy…
Kurzy