Makro a mikro fotografie 1

Skvělý kurz! Bezvadná péče i po stránce technické... Rada jak si poradit s nastavením foťáku se šikla a chlapci o Nikonu to zvládli bravurně. Kurz mi ukázal netušené možnosti makro i mikro fotografie. Časosběr mě nadchnul. Užívala jsem si a jsem moc spokojená...Dobrý nápad tahle škola :-)

Ovládání zrcadlovky Nikon – základy

Super kurz, pomohl mi se lépe zorientovat v ovládání zrcadlovky a také jsem si vyzkoušela blesk SB-900.

Portrét v přirozeném světle

Kurz se moc líbil. Výborný přístup lektora, skvělá atmosféra, úžasné modelky. Největším přínosem pro mě bylo téma práce s modelkou. Vyzkoušela jsem si snad všechny portrétní objektivy.

Šárka Těšík Šárka Těšík
Na světě je mnoho fotografů, jen někteří se ovšem mohou pochlubit absolvováním některého z kurzů Nikon školy. Můžete k nim patřit i vy…
Kurzy