Základy produktové a makro fotografie

Absolvovať kurz základy produktovej a makrofotografie odporúčam každému kto sa chce zdokonaliť v technike fotenia. Lektor Filip Barták mal skvelý prístup, poskytol veľmi užitočné informácie z teórie ale hlavne z praktického hľadiska, nastavenie fotoaparátu, ako správne osvetliť, tipy a triky ku skvelej fotke. Ďakujem.

Krisztián Káli Krisztián Káli

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Už druhý krát som sa zúčastnil kurzu začíname so zrkadlovkou a získal som cenné informácie k práci s fotoaparátom. Cením si profesionálny prístup lektora Filipa Bartáka a jeho ukážky techník a samotného využitia fotoaparátu. Odporúčam kurz každému, či už začiatočníkovi alebo pokročilému fotografovi. Ďakujem Nikon

Krisztián Káli Krisztián Káli
Na světě je mnoho fotografů, jen někteří se ovšem mohou pochlubit absolvováním některého z kurzů Nikon školy. Můžete k nim patřit i vy…
Kurzy