Ovládání externích blesků Nikon

Kurz poskytol odborné a užitočné informácie o nastavení a fotení s bleskom, ktoré určite využijem pri svojej práci. Lektor Filip Barták ochotne vysvetlil, poradil a podal tému tak aby to bolo ľahko pochopiteľné a následne realizovateľné v praxi. Ďakujem :-)

Krisztián Káli Krisztián Káli

Základy portrétní fotografie

Kurz poskytol mnohé užitočné informácie z oblasti portrétnej fotografie, ktoré určite využijem pri svojej práci. Lektor Filip Barták nesklamal a svojou zanietenosťou a odborným, profesionálnym prístupom dokázal vysvetliť tému tak aby to bolo ľahko pochopiteľné a následne realizovateľné v praxi. Ďakujem :-)

Krisztián Káli Krisztián Káli

Začínáme s fotografií

Už druhý krát som sa zúčastnil kurzu začíname so zrkadlovkou a získal som cenné informácie k práci s fotoaparátom. Cením si profesionálny prístup lektora Filipa Bartáka a jeho ukážky techník a samotného využitia fotoaparátu. Odporúčam kurz každému, či už začiatočníkovi alebo pokročilému fotografovi. Ďakujem Nikon

Krisztián Káli Krisztián Káli

Základy produktové a makro fotografie

Absolvovať kurz základy produktovej a makrofotografie odporúčam každému kto sa chce zdokonaliť v technike fotenia. Lektor Filip Barták mal skvelý prístup, poskytol veľmi užitočné informácie z teórie ale hlavne z praktického hľadiska, nastavenie fotoaparátu, ako správne osvetliť, tipy a triky ku skvelej fotke. Ďakujem.

Krisztián Káli Krisztián Káli
Na světě je mnoho fotografů, jen někteří se ovšem mohou pochlubit absolvováním některého z kurzů Nikon školy. Můžete k nim patřit i vy…
Kurzy