Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Ďakujem za super kurz ktorý bol 22.2.2016 v Banskej Bystrici a teším sa na ďalší,kde sa zase niečo nové naučím.

Veronika Krpelanová

Fotografování nejen noční oblohy Krkonoš

Sice nám počasí úplně nepřálo a na kurzu Fotografování nejen noční oblohy Krkonoš jsme si jasnou noční oblohu moc neužili, i přesto byl kurz plný zážitků. Kolik Čechů může říct, že stáli o půlnoci na Sněžce? :) V sobotu přes den bylo parádní počasí, tak se trénovalo jak klasické focení krajiny, tak timelapse.

Šárka Bejdová

Ovládání externích blesků Nikon

Prešlo niekoľko dní a prišiel deň D kedy sme sa opäť zišli skvelá partia ľudí a hlavne naši opäť skvelí školitelia Drahomír a Filip. Tentokrát sa nám venovali a mali trpezlivosť na tému blesky. Touto cestou im chcem poďakovať za ich profesionálny prístup a za trpezlivosť ktorú s nami mali. VEĽKÉ ĎAKUJEM

Róbert Rkmixsk Karabín
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.