Jsem zážitek a inspirace
Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Reference

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Ještě ještě jednou děkuji za úžasný přístup všech zúčastněných. Množství informací bylo obrovské, ale skvěle zpracované materiály mi doteď pomáhají, když mám pocit, že si nevím rady :-) Magda

Magda Pravdová

Portrét v přirozeném světle

Ještě jednou děkuji všem za skvělou atmosféru, individuální přistup ... a prostě za svkěle stávený čas. Moc jsem si to užil a skvěle se bavil a snad se i něco naučil :-) škoda jen že bylo tak málo času (celý den :c) ). Ted už stačí si vzít jen zmíněné rady k srdci a fotit fotit fotit jak bylo kladeno na srdce. Díky.

Ludvík Vlček

Fotografujeme svatby profesionálně

Kurz bol ako vždy super.Aj počasie ako na objednávku.Veľká vďaka patrí Drahomírovi Červenákovi,jeho kolegyniam a kolegom,asistentkám a asistentom a školiteľom vrátane modeliek a modelov za ich odborný,priateľský a ľudský prístup.Ak bude v budúcnosti pokročilejší kurz,isto sa zúčastním,ak mi bude vyhovovať dátum.

Ľubor Tomiš
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.