Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Reference

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

JUST A PERFECT DAY....skvelý deň, skvelý kolektív, skvelá technika....tento kurz môžem len odporúčať...školiteľ Michael je úplne pohodový človek a má skvelý prístup k ľuďom i samotnému foteniu. Veľmi sa mi páčilo. Ďakujem.

Janka Šípka Šípková

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Kurz sa mi veľmi páčil. V teoretickej časti sa prebrali základy, bez ktorých to ďalej nejde. Potom nasledovala praktická časť. Tam už v reále človek skúšal nové vedomosti. Lektor bol skvelý, ochotný a rád vysvetlil každému :) Bol to veľmi príjemne strávený deň

Branislav Miadok

Fotografování nejen noční oblohy Krkonoš

Breznove, nabíjející, inspirativní, poucne, naucne, zkratka nezapomenutelne foceni na Lucni boude.

Jakub Hartych
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.