Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Reference

Ovládání externích blesků Nikon

Kurz poskytol odborné a užitočné informácie o nastavení a fotení s bleskom, ktoré určite využijem pri svojej práci. Lektor Filip Barták ochotne vysvetlil, poradil a podal tému tak aby to bolo ľahko pochopiteľné a následne realizovateľné v praxi. Ďakujem :-)

Krisztián Káli

Fotografujeme svatby profesionálně

Kurz určite odporúčam! Skvely tím, nádherná lokalita, vyskúšanie fototechniky značky nikon, rady na nezaplatenie. Kurz na vysokej úrovni! Ďakujem krásne :-)

Lenka Cabadajová

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

JUST A PERFECT DAY....skvelý deň, skvelý kolektív, skvelá technika....tento kurz môžem len odporúčať...školiteľ Michael je úplne pohodový človek a má skvelý prístup k ľuďom i samotnému foteniu. Veľmi sa mi páčilo. Ďakujem.

Janka Šípka Šípková
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.