Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Reference

Noční krajina Velké Fatry

Títo chlapci Vám ukážu, že vedia hviezdiť aj keď si myslíte, že hviezdy na oblohe nevidieť. Tento kurz Vás presvedčí, že na hviezdy už bez foťáku nepôjdete. Okrem toho, že zažijete výbornú partiu, zistíte, že výborné podmienky nie sú len otázkou počasia. Dokonalé vyčistenie hlavy a nudiť sa tu nestihnete. Veľa šťastia.

Milena Mrazkova

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Se základním kurzem naprostá spokojenost. Pan Filip Barták nám vysvětlil všechny důležité věci ohledně fotografování, které jsme poté mohli vyzkoušet i v praxi. Přístup lektora byl výborný! Všechno bylo důkladně a srozumitelně vysvětleno a na případné dotazy jsem vždy dostal odpověd. Náplň kurzu byla pestrá a zajímavá.

Jan Mohyla

Portrét v přirozeném světle

Wokrshop byl super. Jakub má dar podpořit Váš tvůrčí proces. Odcházela jsme motivovaná a natěšená na to, až budu moct zhmotnit své nové nápady. Modelka byla usměvavá a skutečně nádherná. Kdybych mohla, strávila bych na takovém workshopu klidně celý víkend. Těším se na další. :)

Veronika Dvořáková
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.