Jsem zážitek a inspirace
Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Reference

Ovládání zrcadlovky Nikon – základy

Super kurz, pomohl mi se lépe zorientovat v ovládání zrcadlovky a také jsem si vyzkoušela blesk SB-900.

Šárka Těšík

Fotografujeme svatby profesionálně

Kurz bol ako vždy super.Aj počasie ako na objednávku.Veľká vďaka patrí Drahomírovi Červenákovi,jeho kolegyniam a kolegom,asistentkám a asistentom a školiteľom vrátane modeliek a modelov za ich odborný,priateľský a ľudský prístup.Ak bude v budúcnosti pokročilejší kurz,isto sa zúčastním,ak mi bude vyhovovať dátum.

Ľubor Tomiš

Portrét v přirozeném světle

Profesionálně vedený kurs, který naplnil mé očekávání. Přátelské prostředí a motivující lektoři včetně modelek a obslužného týmu. Ještě jednou děkuji. Mohu jen doporučit. Milan Marek

Milan Marek
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.