Začínáme fotografovat v ZOO

Ahoj, kurz se mi líbil. Skvělí lidé i technika, trpěliví a ochotní školitelé a zajímavé prostředí ZOO ve Dvoře Králové. Je to úplně něco jiného mít možnost vyzkoušet si objektivy a kamery všeho druhu. Těším se na další školení a hlavně: "NIKOŇÁCI", pokračujte takhle i nadále, je to super!

Weni WIESNER

Makro a mikro fotografie 1

Každý účastník se do makrofotografie během tohoto kurzu musí zákonitě zamilovat! Skvělé exotické modelky a modelové: strašilky, syčící švábi z Madagaskaru, černý štír, kudlanka (náš miláček) byli skvělí, trpěliví a spolupracující. Stejně tak jako školitelé Petr Juračka, Filip Barták a organizátor Drahoš Červenák.

Weni WIESNER
Na světě je mnoho fotografů, jen někteří se ovšem mohou pochlubit absolvováním některého z kurzů Nikon školy. Můžete k nim patřit i vy…
Kurzy