Jsem zážitek a inspirace
Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Reference

Makro a mikro fotografie 1

Skvělý kurz, dostali jsme možnost fotografovat zvířata, ke kterým by se člověk jen tak nedostal. Petr je vynikající lektor, který nám ukázal jak skládat fotky, jak dosáhnout vysoké hloubky ostrosti a taky jak jednoduše udělat základní úpravy ve Photoshopu. Veliké díky za ostatní věci patří Filipovi a Drahošovi.

Josef Marek

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Výber môjho pokroku počas kurzu. Super organizácia, školiteľ. Jednoducho a zároveň profesionálne vysvetlené základy. A hlavne odpovede na dovtedy tajomstvá fotografie a fotenia. Je veľmi dobré, že Nikon sa aj takou formou stará o svojich zákazníkov. Ďakujem za možnosť zúčastniť sa kurzu a dúfam, že ešte nejaký bude.

Ivan Bašista

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Kurz bol výborný a splnil všetky moje očakávania. Určite odporúčam každému fotografovi - začiatočníkovi.

Martin Lako
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.