Jsem zážitek a inspirace
Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Reference

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Hodně užitečný a skvěle vymyšlený kurz: Dostanete spousut informací i možností se ptát, vyzkoušíte venku i uvnitř, co jste se naučili. Malý report na http://www.protisedi.cz/article/na-vlastni-kuzi-nikon-skola a všude to doporučím i osobně

Jana Komankova

Ovládání externích blesků Nikon

Kurz byl pro mě velmi přínosný a probíhal v přátelské atmosféře. Vše bylo jasně vysvětleno a poté v praktické části názorně ukázáno. Vyzkoušela jsem si různé blesky a odrazky a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Myslím, že si v kurzu našli své nejen úplní začátečníci, ale i pokročilí. Kurz bych určitě doporučila.

Radka Křenová

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Ahojte, boli sme na kurze v Košiciach s Filipom Bartákom a Drahomírom Červenákom. Bolo super, výborný lektor, milá a priateľská atmosféra, odniesli sme si domov nové vedomosti, vrelo odporúčam každému, kto začína so zrkadlovkou. Mariana

Mariana Briššová
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.