Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Reference

Začínáme s fotoaparáty Nikon

Rada by som sa poďakovala všetkým, čo kurzy pre amatérov podporili. Stretla som sa s profesionálmi, ktorí mi konečne jasne povedali, čo je potrebné vedieť a čím sa netreba trápiť. Zároveň bolo vidieť,že ovládajú oveľa viac. Doporučujem všetkým, čo nevedia, čím začať a chcú mať radosť z fota. Veľa šťastia celému tímu.

Milena Mrazkova

Portrét v přirozeném světle

Díky moc za tenhle workshop! :) Odnesl jsem si nějaké nové zkušenosti a zkusil jsem si spolupráci s modelkami. Zároveň jsem měl možnost zkusit si několik zrcadlovek a objektivů Nikon. Doporučuji!

Jakub Čuřík

Začínáme s fotoaparáty Nikon

Školenie pre začiatočníkov v bb uplne naplnilo moje očakávania.Nakolko doteraz mi to správne nastavenie trvalo dlho,s praktickými radami od Lektora Filipa bude moja príprava na fotenie určite kratsia a jednoduchšie sa tak dopracujem k želanému výsledku.Týmto ďakujem za vyčerpávajúci výkon obom organizátorom, boli dobrí

Katarina Strečok
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.
Naše oznámení o ochraně soukromí se změnilo

Zlepšujeme naši správu uživatelských údajů v rámci Evropy. Od této chvíle budou naše e-maily odesílány a údaje zákazníků ukládány a spravovány centrálně společností Nikon Europe BV v Nizozemsku. Tato změna nám umožní spravovat údaje zákazníků účinněji a bezpečněji. Aktualizovanou verzi oznámení o ochraně soukromí si můžete přečíst zde.

Další informace