Jsem zážitek a inspirace
Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Nikon škola, Kežmarok 30.3.2016................luskusne strávený deň :-D................výborná akcia.......doporučujem........nebojte sa fotiť

Rusty Kollar

Makro a mikro fotografie 1

Skvělý kurz! Bezvadná péče i po stránce technické... Rada jak si poradit s nastavením foťáku se šikla a chlapci o Nikonu to zvládli bravurně. Kurz mi ukázal netušené možnosti makro i mikro fotografie. Časosběr mě nadchnul. Užívala jsem si a jsem moc spokojená...Dobrý nápad tahle škola :-)

Šárka Těšík

Fotografování nejen noční oblohy Krkonoš

Sice nám počasí úplně nepřálo a na kurzu Fotografování nejen noční oblohy Krkonoš jsme si jasnou noční oblohu moc neužili, i přesto byl kurz plný zážitků. Kolik Čechů může říct, že stáli o půlnoci na Sněžce? :) V sobotu přes den bylo parádní počasí, tak se trénovalo jak klasické focení krajiny, tak timelapse.

Šárka Bejdová
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.