Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Reference

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

Síce už prešlo pár týždňov od kurzu, dobrý dojem stále pretrváva... celý deň bol plnohodnotne využitý. Ďakujem za skvelé informácie a návod ako naplno žačať využívať digitálnu zrkadlovku! Dúfam, že sa ešte uvidíme na podobných kurzoch. Teraz už len fotiť a zlepšovať sa!

Jana Guráňová

Makro a mikro fotografie 2

Minimálně stejně dobrý kurz jako byl makro-mikro 1. Síla elektronového mikroskopu je úžasná, stejně tak barevnost toho světelného. Nejvíc se mi líbilo skládání extrémně ostrých fotek z el. mikroskopu spolu s fotkami ze světelného, které dodaly skutečnou barvu předmětu.

Josef Marek

Makro a mikro fotografie 1

Skvělý kurz! Bezvadná péče i po stránce technické... Rada jak si poradit s nastavením foťáku se šikla a chlapci o Nikonu to zvládli bravurně. Kurz mi ukázal netušené možnosti makro i mikro fotografie. Časosběr mě nadchnul. Užívala jsem si a jsem moc spokojená...Dobrý nápad tahle škola :-)

Šárka Těšík
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.