Nikon

O projektu

Hledáte nejrychlejší způsob jak se naučit fotografovat? Přinášíme vám jedinečnou paletu fotografických kurzů, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon. Nezáleží na stupni vaší odbornosti, i vy si u nás zvolíte kurz, který obohatí vaší zkušenost, naučí pracovat s technikou Nikon efektivně, inspiruje vás k nové tvorbě a to nejdůležitější, zlepší vaše výsledné fotografie.

Kurzy

Lektoři

Reference

Ovládání externích blesků Nikon

Filip je majster bleskov pre všetky žánre. A ukáže Vám, že blesk je oveľa viac ako len svetlo. Na svoje si prídu aj tí, čo o bleskoch vedia viac, on ich má stále čím prekvapiť a obohatiť výklad. No a ako vidíte išla som na blesky a fotila som si to, čo mám najradšej. Praktická časť je plná experimentovania so svetlom.

Milena Mrazkova

Fotografování nejen noční oblohy Krkonoš

HDR zapad slnka, panorama zapadu zo snezkou a mesiacom, a samojedí záprah

Martin Červeň

Začínáme se zrcadlovkou Nikon

S kurzem jsem naprosto spokojená. Teoretická část byla příjemně vysvětlena a praktická část vše jen skvěle podtrhla. Moc děkuji za možnost půjčit a vyzkoušet si různé objektivy. Těším se na další kurzy ! :-)

Klárka Píšová
Zaujala vás Nikon škola? Našli jste v kurzech to, co jste se chtěli naučit? Oslovily vás zkušenosti našich lektorů? Registrujte se, abyste si mohli objednat požadovaný kurz.